Азарову доручили знайти гроші на літаки для Януковича

П'ятниця, 2 лютого 2007, 18:40

Уряд доручив Міністерству фінансів під час підготовки держбюджету на 2008 рік і наступні роки передбачити кошти для погашення кредитів на відновлення парку повітряних суден, що забезпечують перевезення вищих посадових осіб.

Про це йдеться в затвердженій Кабінетом міністрів постанові від 31 січня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як сказано в документі, виділені в держбюджеті-2007 130 млн. грн. на придбання повітряних суден на умовах кредитування будуть спрямовані Державному авіаційному підприємству "Україна".

Гроші будуть спрямовані як компенсація погашених зобов'язань по кредиту, який буде використано на придбання двох далекомагістральних літаків для перевезення спеціальними авіарейсами вищих посадових осіб країни й офіційних делегацій України.

Передбачається, що компенсація не буде враховувати сплату відсотків у випадку неналежного виконання умов кредиту, а кредит буде братися з урахуванням закупівлі літаків з облаштуванням салонів і підготовкою експлуатаційної бази.

Відповідно до порядку, авіапідприємство "Україна" укладе кредитний договір за узгодженням з Мінфіном, а закупівля літаків буде здійснена згідно з законом про держзакупівлі.
powered by lun.ua