МОРОЗ ОБІЦЯЄ ПОСТАВИТИ КРАПКУ. На президентській владі?

Вівторок, 6 лютого 2007, 14:03

Голова Верховної ради Олександр Мороз заявляє, що наступної сесії має створити базу для продовження політреформи в галузі місцевого самоврядування.

"Ми починаємо сесію багато в чому визначальну. Все, що ми робили під час минулої сесії, – була відповідна "підводка", підготовка до якісних змін у законотворенні і за змістом, і за організацією роботи", - сказав Мороз, відкриваючи чергову сесію.

"В узагальненому вигляді питання ставиться так - якістю та інтенсивністю законодавчої роботи Верховна Рада повинна поставити крапку в дискусії щодо доцільності переходу до парламентсько-президентської форми правління", - заявив спікер.

"Переконаний, ми цю крапку поставимо обов`язково! Того вимагають інтереси народу, держави, кожного громадянина", - наголосив він.

За його словами, успішне вирішення такого завдання вимагає тісної взаємодії депутатів, незалежно від їх політичних уподобань чи фракційної приналежності.

Також спікер закликав попрацювати над законами місцеве самоврядування; місцеві держадміністрації; зміни в системі оподаткування; зміни до Бюджетного кодексу; засади реформування адміністративно-територіального устрою.

"Паралельно треба уважно проаналізувати стан законодавчого регулювання відносин між вищими структурами влади, визначивши при цьому оптимальні форми взаємодії її головних суб’єктів на засадах збалансованості владних повноважень, на стримуваннях і противагах", - зазначив Мороз.

"Звичайно, тут конче потрібна співпраця різних інститутів вищої влади. Ми сподіваємось у зв’язку з цим на підтримку президента, Кабінету міністрів та Верховного Суду", - додав він.

"Їм варто проявити більше ініціативи в тих проектах, які стосуються саме цих інститутів публічної влади, аби ні в кого не виникало спокуси ревізувати підтверджені законами і перевірені часом традиції або консервувати незбалансованість повноважень та відповідальності", - наголосив Мороз.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua