Цушко забрехався з розшуком Боделана?

Четвер, 1 березня 2007, 12:38

Національне бюро Інтерполу поновило розшук щодо колишнього мера Одеси Руслана Боделана.

Про це сказав виконувач обов'язків керівника робочого апарату Національного бюро Інтерполу Ростислав Вергелес на брифінгу в четвер.

"Від сьогодні він перебуває в розшуку", - зазначив він.

За словами Вергелеса, Боделан розшукувався одеською міліцією, а після встановлення його місця знаходження "з Росії надійшло офіційне підтвердження набуття ним російського громадянства".

Це, за словами Вергелеса, стало підставою для зняття Боделана з розшуку, який пізніше поновили.

"Це чисто технічне питання. Треба було переоформити картки", - сказав він, додавши, що на даний момент червона картка Інтерполу, яка як відомо передбачає розшук з метою затримання, на Боделана знову заведена.

На питання, коли саме був поновлений розшук, з яких підстав, а також чи означає це, що міністр внутрішніх справ збрехав, говорячи що Боделан не в розшуку, Вергелес ухилився від відповіді.

Водночас на питання, чи були продовжені дії щодо екстрадиції Боделана, він не зміг відповісти, порадивши звернутись до Генпрокуратури, оскільки це їхня компетенція, але висловив припущення, що якісь дії були.

Водночас голова управління зі зв’язків з громадськістю Костянтин Стогній сказав, що ГПУ проводила службове розслідування щодо підстав зняття з розшуку Боделана одеською прокуратурою.

""

powered by lun.ua