"Укрзалізниця" примусово вкладає пасажирів у постіль

Четвер, 1 березня 2007, 18:41

"Укрзалізниця" з 1 березня включила до вартості квитка вартість придбання комплекту постільної білизни.

Про це повідомляють Українські новини із посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Таким чином, при купівлі-оформленні проїзного документа питання придбання постільної білизни буде вирішуватися безпосередньо через залізничну касу.

За повідомленням прес-служби, ця послуга обов'язкова й поширюється на всі пасажирські вагони поїздів "Укрзалізниці", крім вагонів загальних і з місцями тільки для сидіння.

Разом з тим, вартість цієї послуги буде включатися до вартості квитка тільки за умови, коли час поїздки буде становити понад 4 години.

У разі тривалості поїздки менше ніж 4 години послуга надаватиметься за бажанням пасажира і також буде оформлюватися через касу, однак при цьому пасажиру буде видаватися окрема квитанція для пред'явлення вагонному провіднику.

"Новий порядок оплати такої послуги в касі не тільки зручний для пасажирів, але це ще й важливий захід, який гарантуватиме пасажирам одержання якісної послуги на залізничному транспорті й унеможливлюватиме продаж провідниками вже використаної постільної білизни", - сказано в повідомленні.

Прес-служба зазначає, що в 2006 році ревізійними службами "Укрзалізниці" було встановлено 544 факти продажу провідниками використаної білизни, за що було звільнено 150 співробітників залізниці.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...