Коаліція подумає над ультиматумом Ющенка

Неділя, 1 квітня 2007, 22:46

Правляча коаліція готова не приймати у свої ряди депутатів з інших фракцій до рішення Конституційного Суду з даного питання, а також розглянути можливість законодавчого оформлення Універсалу й питання прийняття закону про імперативний мандат.

Про це заявила в неділю в прямому ефірі телеканалу "1+1" координатор парламентської більшості Раїса Богатирьова.

"Парламентська коаліція сформована відповідно до Конституції, і нараховує 239 депутатів, і Конституція не забороняє народному депутатові за власним розумінням голосувати незалежно від того, є він її членом чи ні, і приймати ту чи іншу позицію" - відзначила Богатирьова.

"Але ми зараз чекаємо рішення Конституційного Суду з цього питання, і ми настроєні сьогодні почекати, не розглядати заяви людей, які хотіли б бути членами коаліції до рішення КСУ. І мені здається, це спільне рішення з президентом, ми могли б прийняти, обговорити й виконати", - вважає вона.

Координатор більшості також відзначила, що на її думку, можна вести розмову навколо законодавчо оформлення Універсалу й закону про імперативний мандат. При цьому вона підкреслила, що президент не має права вимагати від коаліції позитивного чи негативного рішення зокрема щодо імперативного мандату. Таке рішення буде приймати парламент у цілому.

Стосовно інших вимог президента Богатирьова відзначила, що по них можна буде знайти спільну точку зору, якщо Ющенко викладе їх більш чітко.

"Інші пропозиції, які були викладені в промові президента, досить емоційно сформульовані, скоріше як ініціативи. Якщо завтра на спільній зустрічі президент більш чітко дасть зрозуміти, що саме він мав на увазі, то навколо цих питань теж можна буде знайти якусь позицію та спільну точку зору", - резюмувала вона.

Лігаpowered by lun.ua