Тимошенко думає, що депутатам Ахметова "страшно і самотньо"

Вівторок, 3 квітня 2007, 15:38

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що всі рішення Верховної Ради, ухвалені після указу президента про розпуск парламенту, є нелегітимними.

"Усі рішення, які ухвалюються після того, як президент по УТ-1 оголосив результативну частину указу є профанацією", - сказала Тимошенко на прес-конференції у вівторок.

Вона також висловила думку, що депутати, які зараз перебувають у Верховній Раді, "збилися в кучу, щоб їм не було так страшно і самотньо".

Тимошенко звинуватила спікера Олександра Мороза в антиконституційних діях через невиконання указу президента.

"Те, що він сьогодні з порушенням Конституції і без рішення КС бере на себе право виносити укази і закони – він ще більше падає в своїй моралі, хоча він і так вже впав безмежно нижче плінтуса", - сказала вона.

Тимошенко також назвала нелегітимним, зокрема, рішення щодо відновлення старого складу ЦВК, оскільки воно також ухвалене після указу про розпуск парламенту.

Крім того, вона нагадала, що за Конституцією подання на звільнення та призначення членів ЦВК робить президент.

"І тому всі маніпуляції, які поновили пана Ківалова, не буду згадувати, як його називали під час помаранчевої революції, бо, може, цю передачу дивляться неповнолітні діти... Тож поновлення Ківалова є ще одним свідченням повернення кучмізму", - сказала Тимошенко.

Вона додала, що після підписання президентом указу про розпуск парламенту "кучмізм не пройде".powered by lun.ua