Ключковський підозрює Мороза і коаліцію в мінах і намірі купити КС

Понеділок, 4 червня 2007, 14:54

Член "Нашої України" Юрій Ключковський вважає, що голова Верховної Ради Олександр Мороз та коаліція намагаються зірвати проведення дострокових виборів.

Так він прокоментував намір спікера перевірити на відповідність законодавству процедуру дострокового припинення повноважень народних депутатів від "Нашої України" та БЮТ.

"Вони цю "міну" закладали ще з самого початку, коли говорили, що привід для дострокових перевиборів – це вихід зі своїх фракцій понад 150-ти народних депутатів", - цитує слова Ключковського прес-служба "Нашої України".

"Представники об'єднаної опозиції написали заяви про вихід зі своїх фракції, склали повноваження на міжпартійних з'їздах, а тепер "антикризовики" шукають будь-які зачіпки, щоб унеможливити процес припинення повноважень ВР", - додав він.

Ключковський висловив припущення, що "Мороз та представники коаліції, напевно, знову хочу купити якісь рішення в КС".

"Мороз і "коаліціянти" звикли не виконувати рішення, поки воно знаходиться на розгляді у КС. Але це неправильний підхід. Звернення до Конституційного Суду не зупиняє рішення, яке оскаржується, або ставиться під сумнів", - зазначив він.

"Я б порадив Морозу почитати Конституцію. "Наша Україна" і БЮТ юридично пройшли всю процедуру прийняття народними депутатами рішення про вихід з фракцій", - наголосив Ключковський, додавши, що "якщо у ВР працює менше, ніж 300 народних обранців, то її діяльність зупиняється".powered by lun.ua