Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Литвин вважає "гарною" ідею підсилення демтабору своїм блоком

П'ятниця, 27 липня 2007, 13:49

Лідер Народної партії, екс-спікер Володимир Литвин вважає ідею приєднання блоку Литвина до демократичного блоку "гарною", але зазначає, що мета його політичної сили "чітко визначена" і відступати від неї він не збирається.

Так він прокоментував в інтерв'ю УНІАН чутки про те, що особисто Литвин "імплементується" у команду президента, а троє політиків із його оточення стають головами облдержадміністрацій.

"Повний плюралізм думок у одній голові. Таке трапляється, коли одні члени президентської команди стверджують, що не може бути ніякої мови про приєднання до них політичної сили, яку я представляю, а інші кажуть: ми Литвину пропонували, але він відмовився", - зазначив Литвин з приводу ідеї "підсилити національно демократичний табір" його блоком.

"У таких випадках краще, щоб вони самі в собі розібралися, які там у них плани щодо співпраці або не співпраці з тою чи іншою політичною силою. Ви ж прекрасно розумієте – у політиці, як у житті: скільки людей, стільки думок. У нас мета чітко визначена: ми про неї заявили і відступати не збираємося", - наголосив він.

Говорячи про призначення Олексія Гаркуші, який очолює обласну організацію Народної партії, виконувачем обов’язків голови Миколаївської ОДА, Литвин зазначив:

"Я це розглядаю як бажання президента вирівняти економічні процеси й забезпечити зростання економіки у тих регіонах, які "кульгають". Я тут бачу, насамперед, намагання діяти за принципом: чим краще будуть діяти регіони, тим більшою буде підтримка особи, яка має право призначати на керівні посади у регіонах".

Водночас, на запитання, чи бачиться він із президентом Віктором Ющенком, екс-спікер відповів, що він – "один із 46 мільйонів громадян України, а в президента немає можливості бачитися із кожним з них".

"Я зустрічався із президентом, коли була чергова фаза загострення політичної кризи. Він цікавився моїм баченням того, що відбувається в Україні, і моїм баченням, що слід було б робити у даній ситуації. Звісно, з того часу багато води спливло", - додав він.

Литвин також висловив думку, що основними причинами кризи є "незавершена боротьба за державну власність" і нездатність домовитися.

"Вони стали заручниками тих настроїв, вихід на поверхню яких вони ж спонукали. Помаранчеві стали заручниками ідеї вступу України до НАТО, а біло-голубі стали заручниками ідеї другої державної мови. І перші не можуть вирішити проблему, і другі", - зазначив Литвин.

За словами екс-спікера, "сьогодні на ключових позиціях перебувають "пташки з гнізда Кучми". "Вони свого часу бігали до нього у кабінет, де отримували можливості задля того, щоб потім проти нього боротися. Всі – від лівого до крайнього правого спектру. Це я вам заявляю відповідально", - сказав він.

Крім того, Ливтин зазначив, що політики ігнорують Конституцію. "Зараз ми бачимо бажання українських політиків писати Конституцію під себе і під певний розклад політичних сил, під певний момент", - зазначив він.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
02:07
Die Welt оприлюднило мирну угоду, яку Україна та Росія могли підписати на початку війни
01:06
В Росії злетіли бомбардувальники Ту-95
00:54
Німецькі винищувачі перехопили російський  Іл-20 над Балтійським морем
00:38
доповненоУ Харкові пролунала серія вибухів: пошкоджена медустанова
23:40
Іспанія на "Рамштайні" підтвердила плани відправити Україні ракети до Patriot
23:29
Новини економіки 26 квітня: застава за Сольського, Кабмін зберіг тариф на електрику для населення
23:17
відеоПлетенчук: Росіяни посилили захист своїх суден після пошкодження "Коммуни"
23:10
Мутації та перемога природи. Факти про Чорнобильську катастрофу, які ви могли не знати
23:06
Мінфін оновив дані про фінансування держбюджету від початку великої війни: хто став найбільшим донором
23:01
оновлюєтьсяУ всіх областях України оголошували ракетну небезпеку, була загроза "Кинджалів"
Усі новини...