У Черновецького придумали, як скласти нові тарифи

Понеділок, 9 липня 2007, 21:34

Постановою Кабінету Міністрів затверджено Порядок формування тарифів на послуги по утриманню будинків, споруд і прибудинкових територій.

Як повідомили Лізі у прес-службі Київської міської державної адміністрації, відповідно до документа розмір тарифів повинен визначатися по кожному будинку окремо, у залежності від обсягу фактичного надання послуг.

При цьому повинна бути забезпечена прозорість усіх складових з визначенням вартості кожної з них з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі квартир.

Для розробки класифікації існуючого житлового фонду і диференціації тарифів на утримання будинків у бюджеті Києва заплановано 300 тис.грн.

Вимоги, що були висунуті Головним управлінням, - це, насамперед, аналіз нормативно-правової бази і класифікація житлового фонду Києва, а також розробка програмного забезпечення і розрахунки диференційованих тарифів по 8178 окремих будинках.

"Даний програмний комплекс дозволить не тільки провести комплексне економічне дослідження житлового фонду, а і максимально прозоро розрахувати тарифи за всіма показниками. Саме це було основною вимогою депутатів Київради", - підкреслив начальник Головного управління цінової політики і ціноутворення Яструбинський.

Як відомо, Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Київської міської державної адміністрації на постанову Господарського суду Києва від 27 квітня поточного року про визнання протиправними і скасування рішень і розпоряджень Київської міськради про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.