Регіоналам не подобається підрахунок голосів у Києві

Вівторок, 2 жовтня 2007, 18:23

Партія регіонів заявляє про порушення під час підрахунку протоколів у київському 218 виборчому окрузі.

За словами голови фракції ПР у Київраді Олексія Омельяненка, документи надходять з ТВК оформлені не належним чином.

"Вони мають бути запечатані, натомість їх приносять у розкритому вигляді, приносять протоколи без підписів, і підписують їх уже в окружкомі, також з собою приносять печатки, хоча це категорично заборонено, печатки мають залишатися на території своїх комісій", - зазначив Омельяненко, повідомляє прес-служба київського осередку партії.

Також він зазначив, що спостерігачі були свідками, як завозились дивні бюлетені теж в незапечатаному вигляді, "на вході вони розсипались, це до речі були бюлетені за БЮТ, коли спостерігачі намагалися з’ясувати що відбувається, чому не оформлені належним чином, їм відмовились щось пояснювати".

"Крім цього ці бюлетені мали вигляд нових, начебто їх ніхто не торкався, і коли спостерігачі запитали, що це за бюлетені, представник ТВК сказав, що все нормально, а бюлетені мають такий вигляд, бо довго лежали і тому випрямились", - додав Омельяненко.

Він також зазначив, що це далеко не повний перелік порушень, їх зафіксовано чимало, і "на жаль голова комісії не налаштований якось виправляти цю ситуацію".

У свою чергу керівник столичної Партії регіонів Василь Горбаль не виключає, що в судовому порядку будуть оскаржені результати виборів на окремих дільницях в Києві.

За його словами, підставою для судових звернень можуть стати факти численних порушень.


powered by lun.ua