У Ющенка вивчають кульбіт Росії з нафтою

Четвер, 1 листопада 2007, 14:30

У секретаріаті президента України вивчають розпорядження прем'єра РФ Віктора Зубкова про припинення участі Росії в тимчасовій угоді про проведення погодженої політики в галузі транзиту нафти і нафтопродуктів магістральними трубопроводами СНД.

Про це заявив у четвер на брифінгу заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

За його словами, у четвер Міністерство закордонних справ України і секретаріат президента вивчають цю інформацію і найближчим часом оголосять свою позицію.

"Росія відмовляється діяти відповідно до зобов'язань відповідної конвенції, що була укладена в рамках СНД", - сказав Чалий, додавши, що зараз вивчаються наслідки цієї заяви.

Нагадаємо, що в розпорядженні глави уряду РФ Зубкова від 29 жовтня 2007 р. мова йде: "Прийняти пропозиція МЗС Росії і Мінпроменерго Росії, погоджене з зацікавленими федеральними органами виконавчої влади, про припинення тимчасового застосування Угоди про проведення погодженої політики в галузі транзиту нафти і нафтопродуктів магістральними трубопроводами, підписаної в Москві 12 квітня 1996 року".

МЗС Росії доручено повідомити Виконавчому комітетові СНД про намір Російської Федерації перестати бути учасником зазначеної угоди.powered by lun.ua