"Євразійські" провокатори готували теракт у Криму?

Вівторок, 6 листопада 2007, 15:01

Служба безпеки України виявила в камері схову залізничного вокзалу в Сімферополі (Крим) вибуховий пристрій і документи з інструкцією з дестабілізації ситуації в Криму.

Про це на брифінгу повідомила начальник прес-служби СБУ Марина Остапенко, повідомляють Українські новини.

За її словами, 2 листопада СБУ одержало інформацію про наявність у камері схову на залізничному вокзалі Сімферополя вибухового пристрою.

За інформацією Остапенко, пристрій планувалося використати з метою дестабілізації ситуації в Криму під час акцій 4 листопада, під час проведення праворадикального проросійського "Російського маршу" у день святкування в Росії Дня народної єдності.

"У результаті негайно вжитих разом з органами внутрішніх справ оперативно-розшукових заходів було виявлено вибуховий пристрій, а також документи, які містили вказівки для організації провокацій, які повинні були привести до масових заворушень", - сказала Остапенко.

СБУ також встановила, що керівниками можливих провокацій у Криму були ті ж люди, які раніше організували акцію з опоганення українських державних символів на горі Говерлі.

Вона відповіла ствердно, відповідаючи на запитання журналістів, чи є цими особами керівники радикальної організації "Євразійський союз молоді", громадяни Росії Олександр Дугін і Павло Заріфуллін.

Остапенко підкреслила, що головне управління міністерства внутрішніх справ у Криму порушило кримінальну справу за статтею 263 Кримінального Кодексу "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами й вибуховими речовинами".

У відповідь ЄСМ звинуватив у підготовці провокації СБУ і саму Остапенко.

Як повідомлялось, раніше СБУ поновила заборона в'їзду на територію України Дугіну й Заріфулліну.

СБУ встановило, що Заріфуллін і Дугін з території Росії управляли актом з опоганення українських державних символів на горі Говерлі.
powered by lun.ua