У "НУ-НС" починають відступ від "одруження" з Тимошенко

Четвер, 8 листопада 2007, 11:35

УРП "Собор" підготувала і направила на адресу політради блоку "Наша Україна – Народна самооборона" свої зауваження щодо проекту коаліційної угоди між "НС-НУ" та БЮТ.

Пропоновані зміни стосуються положень низки різних розділів угоди, повідомляє прес-служба партії.

Серед них питання внутрішньої організації вищих органів державної влади та адміністративної реформи в Україні, імперативного мандату, повернення заощаджень вкладників Ощадбанку УРСР та вступу України до НАТО.

Також партія підготувала пропозиції щодо правового статусу політичних партій і пакету законопроектів, що пропонується ухвалити невідкладно після початку роботи Верховної Ради шостого скликання.

Відповідні зауваження УРП "Собор" до угоди про створення коаліції демократичних сил 7 листопада були затверджені центральним проводом партії.

Партія також наполягатиме на розгляді своїх пропозицій на засіданні політради блоку "НУ-НС" і у разі їх відхилення залишає за собою право підписати коаліційну угоду із застереженнями.

Центральний провід наголошує, що зусилля УРП "Собор" в напрямку вдосконалення проекту угоди та узгодження всіх спірних питань між "НУ-НС" та БЮТ спрямовані на побудову стабільної демкоаліції, усунення внутрішніх суперечностей між її учасниками у цивілізований, європейський спосіб.
powered by lun.ua