Тимошенко влаштувала Литвину тет-а-тет

Четвер, 8 листопада 2007, 16:03

Станом на 15:50 засідання групи з підготовки початку роботи Верховної Ради ще не почалося, хоча було анонсоване на 15 годину.

У залі присутні 15 представників БЮТ НУ-НС, але для кворуму потрібно 16 осіб.

Тим часом лідер БЮТ Юлія Тимошенко проводить зустріч із Володимиром Литвином.

Журналісти мали змогу спостерігати, як Литвина шукав у приміщенні парламенту представник "Нашої України-Народної самооборони" Давид Жванія.

А через деякий час до Литвина, який давав коментарі, підійшла Тимошенко і попросила : "Володимире Михайловичу, можна я вас там почекаю?".

Після чого лідер БЮТ пройшла до зали протокольних засідань, куди пізніше зайшов і Литвин. Також на зустрічі присутній Жванія.

Перед цим Литвин заявив журналістам, що вважає оптимальною датою початку роботи Верховної Ради шостого скликання 20-23 листопада.

"На мій погляд, оптимальною є дата 20-23 листопада, не пізніше", - сказав він.

Литвин додав, що пропонував іншим керівникам партій "визначитися зі своєю тактикою, "чи збігається ця тактика із загальними потребами, чи вони хочуть, щоб усі реалізовували їхні плани".

На його думку, зусилля усіх політичних лідерів спрямовані на те, щоб "отримати контрольний пакет" у Верховній Раді.

Він наголосив, що блок Литвина ніколи не буде входити в коаліцію, а буде брати участь у її формуванні.

При цьому Литвин не відповів, чи голосуватиме його блок за кандидатуру Тимошенко на посаду прем'єр-міністра.

"Якщо ми не будемо входити в коаліцію – це тема для дискусій. По-друге, нам треба подивитися, яка буде програма. І, виходячи з програми, якщо будуть враховані наші засади, ми будемо визначатися", - сказав він.powered by lun.ua