Черновецький пустить з аукціону 9 столичних ділянок

П'ятниця, 9 листопада 2007, 14:55

Київська міська рада затвердила перелік земельних ділянок, права оренди яких буде виставлено на земельні торги.

Відповідне рішення було ухвалено 8 листопада на сесії Київради, повідомляє УНІАН.

Як зазначається в рішенні, на аукціон передбачається винести земельні ділянки у Деснянському районі по вул. Пухівській (0,42 га) для облаштування майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів та по вул. Крайній, 1-в (0,58 га) для облаштування тимчасової відкритої автостоянки.

Крім того, у Деснянському районі передбачаються ділянки по вул. Богдана Хмельницького, 61-а (0,06 га) та по вул. Братиславській (0,06 га) - для будівництва і обслуговування некапітальних об'єктів торгового призначення.

Планується виставити ділянки по вул. Братиславській і Цвєтаєвої у Деснянському районі (0,41/0,45 га) для будівництва і експлуатації тимчасової автостоянки та на перетині вулиць Бальзака і Цвєтаєвої (0,37/0,42 га) для будівництва і експлуатації тимчасової автостоянки.

Крім того у Деснянському районі виставлять ділянку по вул. Братиславська, 52-а (0,04 га) для будівництва та експлуатації комплексу автомийки та станції техобслуговування автомобілів (без права капітальної забудови).

Водночас у Оболонському районі виставлять ділянки по вул. Багатирській, 1-в (0,1 га) для облаштування автомийки та по вул. Фрунзе, 160 (0,20 га) для встановлення та експлуатації без права капітального будівництва виставкового павільйону із збірно-розбірних конструкцій та облаштування відкритої автостоянки.

При цьому Київрада ухвалила рішення виключити реалізацію на земельних торгах права оренди земельної ділянки на проспекті Московському, 24 в Оболонському районі (0,20 га) для будівництва та експлуатації тимчасової відкритої автостоянки, у зв'язку з тим, що ця ділянка потрапляє в лінію проектного будівництва доріг-дублерів.

Будівництво доріг передбачене програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2008 рік.

Водночас, згідно з рішенням Київради, земельна ділянка по вул. Фізкультури, 11 у Голосіївському районі (0,07 га) для будівництва та експлуатації адміністративно-офісної будівлі знята з продажу на земельних торгах через те, що під ділянкою проходить каналізаційний колектор з охоронною зоною 5 метрів і будівництво там неможливе.powered by lun.ua