Ющенко побачив, що з КС пішла корупція, і просить йому не заважати

Вівторок, 3 червня 2008, 11:10

Президент Віктор Ющенко закликає політиків виконувати рішення Конституційного Суду і коректно висловлюватися про його діяльність.

Про це він сказав у Верховній Раді після прийняття присяги новими суддями КС.

"Ми всі повинні дбати про високий статус КС, виконувати його рішення і коректно висловлюватися щодо його діяльності. З цього починається будь-яка держава, в тому числі і Українська держава", - сказав Ющенко.

Він привітав приведення до присяги суддів КС, зазначивши, що він вперше за останні 13 місяців став сформованим в повному складі.

"На мій погляд, рішення, яке сьогодні пройшло в парламенті, говорить про те, що і на політичному рівні, і на рівні державних інституцій, ми переходимо до повного розуміння того, що КС має бути відновлений у своєму статусі, повинна бути забезпечена нормальна робота суддів КС", - сказав президент.

На думку Ющенка, "ті процеси, в тому числі й інституційні, які йдуть у КС протягом останніх 8 місяців", говорять про те, що "корупція виходить з КС, починається нормальний професійних процес, зменшується політичний вплив на рішення КС".powered by lun.ua