У Богатирьової просять всіх зосередитися на Ющенку

1 перегляд
Вівторок, 3 червня 2008, 14:21

Перший заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони Степан Гавриш вважає, що конституційний процес варто згорнути, якщо політичні сили відмовляться зосередитись навколо президента Віктора Ющенка у процесі підготовки нової редакції Основного Закону.

Таке переконання Гавриш висловив на брифінгу у вівторок, повідомляє УНІАН.

На його думку, політичні сили мають зосередитись навколо президента, провести діалог і прийняти рішення про консолідований конституційний пакет.

"Якщо цього не відбудеться, то використання Конституції як засіб політичної боротьби за електорат, як спосіб тиснути на президента є таким, що варто в цих умовах цю дискусію не проводити, аби не дискредитувати Конституцію", - сказав перший заступник секретаря РНБО.

При цьому він зауважив, що необхідно розширити “пряму, безпосередню демократію”. На його думку, участь народу у конституційному процесі має бути головною.

Виходячи з цього, за словами Гавриша, "Конституція має прийматися на референдумі".

Як відомо, Ющенко створив Національну конституційну ради, яка має підготувати проект нової редакції Конституції.

До ради увійшли представники політичних сил, громадськості, юристи. У квітні цього року була обнародувана концепція змін до Конституції, розроблена НКР.

Разом з тим, фракції Блоку Юлії Тимошенко і Партії регіонів наполягають на створенні тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради для внесення змін до Конституції.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua