Рибаков: "Ляльководи-бютівці вводять Тимошенко в оману"

Понеділок, 7 липня 2008, 13:31

Народний депутат від БЮТ Ігор Рибаков переконаний, що Одеський окружний адміністративний суд засвідчив незаконність рішення міжпартійного з’їзду БЮТ щодо виключення Рибакова з фракції і позбавлення його депутатських повноважень.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби депутата.

4 липня Одеський окружний адмінсуд, задовольняючи скаргу Рибакова, заборонив Центрвиборчкому здійснювати дії щодо реєстрації наступного за черговістю після Рибакова кандидата у депутати у виборчому списку БЮТ.

"Сьогодні всі ми стали свідками, яку демократію і правову державу будує БЮТ. Ми ще раз переконалися у тому, що дії вищого ешелону нашої держави – незаконні, побудовані на злодіянні і корупції, підробках і фальсифікації", - заявив Рибаков, коментуючи це.

Він також наголосив, що "ім’ям прем’єр-міністра України спекулюють і використовують так, як завгодно, і кому вигідно, іншими словами, ляльководи-бютівці вводять Юлію Володимирівну в оману, підкладаючи їй підроблені документи".

"Своїм незаконним рішенням на з’їзді Рада Блоку Тимошенко намагалася залякати всіх тих моїх колег-соратників, які вже давно не згодні з політикою уряду та останніми рішеннями коаліції, але бояться про це сказати", - вважає Рибаков.

"Таким чином, вся ця інформація під назвою "тіньова-закрита", що була кулуарно озвучена на з’їзді, - штучно створена за мою власну позицію, за виклик проти масштабної корупції і контрабанди, а також, щоб у інших депутатів коаліції відсіялася думка вийти також із неї, про що я вже раніше заявляв у пресі", - стверджує він.

Прес-служба Рибакова зазначає, що своїм рішенням від 4 липня Одеський окружний адмінсуд задовольнив скаргу Рибакова та скасував рішення БЮТ, "оскільки в наданих суду матеріалах не вбачається, що Ігор Рибаков написав заяву про відкликання свого особистого підпису зі списку членів депутатської фракції "Блоку Юлії Тимошенко", а тим більше, не підтверджується той факт, що така заява була виголошена 06 червня 2008 року головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком під час засідання парламенту".
powered by lun.ua