У МЗС говорять, що НАТО похвалило Україну

Середа, 9 липня 2008, 14:54

НАТО позитивно оцінило стан виконання Україною в першому півріччі поточного року заходів цільового плану-2008.

Про це в середу повідомив прес-секретар МЗС Василь Кирилич на брифінгу, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, 3 липня поточного року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі пройшло засідання політичного і політико-військового керівництва комітетів НАТО з українською стороною, присвячене обговоренню стану виконання в першому півріччі цільового плану на 2008 рік у рамках плану дій Україна-НАТО.

"Представники альянсу в цілому позитивно оцінили стан виконання Україною заходів у рамках цільового плану-2008 у першому півріччі цього року", - підкреслив Кирилич.

Крім того, він додав, що під час засідання члени української делегації проінформували представників альянсу про результати роботи міністерств і відомств України по реалізації цілей плану дій Україна-НАТО.

Зокрема, у внутрішньополітичній сфері, у контексті реформування сектора безпеки і проведення військової реформи в Україні.

Крім того, представники української делегації розповіли про інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції, а також підкреслили готовність продовжувати цю роботу в другому півріччі поточного року.powered by lun.ua