НСНУ: "Жванія опустився до рівня пропаганди часів кучмізму"

Середа, 9 липня 2008, 20:03

Партія Народний Союз "Наша Україна" відмежовується від заяв Давида Жванію щодо президента Віктора Ющенка та його сім’ї і закликає припинити вдаватися до образ їхніх честі і гідності.

Про це йдеться у заяві лідера партії НСНУ В'ячеслава Кириленка у відповідь на останні заяви Жванії.

У ній сказано, що НСYE засуджує "аморальні методи, які використовує в публічних дискусіях" Жванія.

"Ми змушені з жалем констатувати, що цей депутат у своїх нападках на президента Ющенка та його родину перейшов усі межі пристойності. Навіть самі по собі спроби поставити під сумнів факт отруєння Віктора Ющенка, яке шокувало весь світ, і зробити вигляд, ніби цього злочину не було, свідчать, що у своїй публічній риториці пан Жванія опустився до рівня найгірших взірців пропаганди часів кучмізму", - сказано у заяві.

"Особливе обурення" у партійців викликають "спроби Давида Жванії воювати з дружиною і малолітніми дітьми президента".

"Висловлені в численних інтерв’ю інсинуації на тему громадянства дітей та дружини Ющенка за рівнем цинізму перевершують навіть антиющенківську риторику часів виборів 2004 року. Ми переконані, що жоден політик не має морального права для вирішення своїх політичних цілей поливати брудом жінок та дітей, незалежно від мотивів, якими він при цьому керується", - сказано у заяві.

Як відомо, Жванія вийшов з партії НУНС в 2006 році. У нещодавньому інтерв’ю УП Жванія виклав свою версію хвороби президента і хроніку подій під час вечері Ющенка на дачі у екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка.powered by lun.ua