Страховики під шумок хочуть ввести обов’язкове страхування

Понеділок, 4 серпня 2008, 12:27

Ліга страхових організацій ініціює введення обов'язкового страхування державного й приватного майна.

Про це сказано в заяві ліги, текст якої наводять Українські новини.

"Сьогодні ЛСОУ готовить пропозиції до президента, уряду країни, Верховної Ради, Ради Національної безпеки й оборони щодо вдосконалення державної політики в галузі страхування, закріплення на законодавчому рівні норми про обов'язкове страхування майна громадян і держави", - сказано в повідомленні організації.

Крім того, ЛСОУ виступає за впровадження більш досконалих механізмів обов'язкового страхування відповідальності за можливі наслідки від нанесення шкоди навколишньому середовищу в результаті катастроф техногенного характеру.

Таку заяву ліга робить у зв'язку зі стихійним лихом у Західній Україні й нанесеними збитками.

За даним ЛСОУ, усього у світі в 2007 році сталося 142 природних і 193 техногенні катастрофи, втрати від яких становили понад 70 млрд. доларів, більшу частину з яких компенсували страхові компанії.

За оцінками українських страховиків, із заявлених збитків від стихії, які становлять понад 4 млрд. гривень, обсяг застрахованого майна не перевищує 1% (близько 40 млн. гривень).

Як повідомлялося, 23-28 липня Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька й Вінницька області постраждали від паводків.
Кабінет Міністрів оцінює збитки від паводка в 3-4 млрд. гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua