На кордоні з Молдовою не працюють 6 пропускних пунктів

6 переглядів
Вівторок, 5 серпня 2008, 14:23

На українському кордоні з Молдовою не працює 6 пунктів пропуску.

Як повідомили у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, у даний час не працює 5 пунктів пропуску річкового сполучення Могилів-Подільського прикордонного загону та міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Маяки – Паланка" (Білгород-Дністровський загін), де затоплено дорогу.

Закрито рух транспорту транзитом на напрямку "Маяки – Удобне".

Пропуск транспортних засобів через кордон (крім вантажних) проводиться в напрямку "Удобне (Україна) – Паланка (Республіка Молдова) – Удобне (Україна)". Пропуск ватажного транспорту проводиться через пункт пропуску "Старокозаче".

Станом на 5 серпня на ділянці Білгород-Дністровського прикордонного загону (Одеська область) біля пункту пропуску "Маяки" та відділу прикордонної служби "Яськи" продовжується підйом води.

Водночас поступово стабілізується паводкова ситуація на ділянках Чопського, Мукачівського та Могилів-Подільського загонів.

Залишаються підтопленими 72 прикордонні знаки, інженерні загородження, пошкоджено ділянки та мости, що забезпечували рух до 4-х підрозділів Мостиського та Чернівецького прикордонних загонів. В деяких підрозділах відсутнє водо- та електропостачання.

Загалом сума завданих прикордонній інфраструктурі збитків, за попередніми підрахунками, перевищила 5 млн. грн.

Перший мільйон гривень компенсації прикордонники вже отримали.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua