Яценюк: "Ми напередодні двох виборів"

Вівторок, 7 жовтня 2008, 12:51

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк вважає, що в депутатів є ще день, щоб домовитися про коаліцію.

Про це він заявив на засіданні у вівторок.

"Шановні товариші, ми напередодні двох виборів – нова коаліція або дострокове припинення повноважень українського парламенту. Думаю, нічого оригінального, нічого нового. Думаю, що треба чітко зрозуміти і усвідомити, що хто би що не говори назовні, доля українського парламенту виключно в руках самого парламенту", - зазначив Яценюк.

"Якщо коаліція буде сформована до кінця поточного дня, то таким чином закінчаться всілякі дискусії на предмет припинення повноважень Верховної Ради. Якщо коаліція не буде сформована , то є конституційні підстави для застосування ст.90 Конституції", - наголосив голова ВР.

При цьому він нагадав, що ст..90 не може застосовуватись без консультацій з головою ВР, заступниками та керівниками фракцій.

"Так що маємо ще купу часу на вірогідну можливість домовитися. Але вірогідність цієї можливості тане з кожною хвилиною", - зазначив Яценюк.

Водночас Яценюк заперечив "інсинуації" щодо зустрічі в президента.

"Я був присутній на цій зустрічі. Я не чув у виступі президента ні слово розпуск, ні слово дострокове припинення повноважень, ні слово указ", - наголосив спікер.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...