БЮТ розмріявся про нову коаліцію

Понеділок, 3 листопада 2008, 19:17

Перший день наступного пленарного тижня у Верховній Раді може розпочатися зі створення нової коаліції.

Про це йдеться у переданому УНІАН коментарі народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко Валерія Писаренка.

За його словами, "парламентарії можуть створити нову коаліцію, незалежно від волі президента України".

Писаренко вважає, що народні депутати із фракції "Наша Україна – Народна самооборона" повинні "нарешті визнати, що поведінка їх почесного голови (Віктора Ющенка) не завжди логічна та приєднатись до інших парламентських фракцій для порятунку країни від світової фінансової кризи".

Писаренко вважає найбільш ймовірним форматом коаліції у складі БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина.

Разом із тим він зазначає, що БЮТ "буде вітати і повернення із передвиборчого турне Партії регіонів для того, щоб боротись з фінансовою кризою в залі парламенту, а не на концертах під час виборів".

За словами депутата від БЮТ, "створити коаліцію з п’яти політичних сил для нас - мета номер один". "Ми готові забути про всі суперечки, образи, про різні політичні уподобання, аби врятувати країну від кризи", - додав він.

"Якщо президент не протягне руку допомоги українському народу у боротьбі з фінансовою кризою, а й надалі буде тягнути країну на позачергові парламентські вибори, то він, скоріш за все, опиниться на позачергових президентських виборах", - переконаний Писаренко.

За його словами, "всі останні соцопитування стверджують, що піклуватись про пошук роботи потрібно Президентові, якого на наступних виборах хоч би і в третьому турі обійшов би навіть лідер Комуністичної партії Петро Симоненко", - додав депутат.powered by lun.ua