Полковника Єрохіна вбили "перевертні в погонах"

Понеділок, 2 лютого 2009, 10:22

У злочинне угруповання, обвинувачуване у виконанні убивства полковника міліції Романа Єрохіна, входили в основному співробітники МВС і податкової міліції.

Про це сказав заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"По виконавцях убивства справа вже в суді. А по замовниках матеріали виділені в окреме провадження", - сказав Кузьмін.

"Ми зараз об'єднали раніше нерозкриті подібні справи і починаємо відпрацьовування всіх можливих версій. Включаючи найфантастичніші, на перший погляд", - додав він.

"Буде, запевняю вас, дуже цікава справа, цікавіша, ніж багато з тих, про які ви знаєте. Що стосується виконавців, то діяла стійка злочинна група, яку можна назвати "перевертнями в погонах", тому що там більшість або співробітників МВС, або податкової міліції...", - повідомив Кузьмін.

Як відомо, полковник Єрохін був убитий у серпні 2006 року. Він очолював відділ Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України і, зокрема, розслідував відмивання і конвертацію великих грошей.

8 грудня 2008 року Генеральна прокуратура направила в апеляційний суд Києва кримінальну справу за обвинуваченням п'яти членів організованого злочинного угруповання в навмисному убивстві Єрохіна.powered by lun.ua