Регіонали вчепились у дату, коли Ющенко знову поїде

Вівторок, 3 лютого 2009, 09:33

Керівники парламентських фракцій не домовилися в понеділок про дату заслуховування спільного звіту керівництва країни про ситуацію в економіці, тому що раніше було ухвалено рішення розглядати це питання 5 лютого.

Про це повідомив перший віце-спікер Олександр Лавринович (Партія регіонів) в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

"Не досягнуто жодних домовленостей", - сказав він, пояснивши це тим, що представники коаліції, і зокрема фракції Блоку Юлії Тимошенко, наполягають на розгляді даного питання у вівторок, а фракції Партія регіонів – у четвер.

"Партія регіонів наполягає на тому, щоб було дотримане рішення, ухвалене погоджувальною радою три тижні тому про розгляд даного питання 5 лютого, і таким чином розуміння тут відсутнє", - підкреслив віце-спікер.

При цьому Лавринович припустив, що позиція коаліції пов'язана з тим, що її асоційовані члени - комуністи, - "розуміючи можливість виборів, які наближаються, раптом проголосують за резолюцію недовіри Кабінету міністрів".

Він повідомив, що у вівторок перед початком пленарного засідання знову відбудеться засідання погоджувальної ради керівників фракцій щодо даного питання.

Як повідомлялося, депутат від Партії регіонів Олександр Стоян у понеділок увечері також заявив, що ПР хоче заслухати у Верховній Раді одночасно звіт президента і прем'єр-міністра – тому слухання повинні пройти в четвер, 5 лютого, коли президент буде в столиці, бо у вівторок він "терміново летить у Дніпропетровськ".

Водночас, відповідно до графіка глави держави, оприлюдненого на сайті президента, у четвер, 5 лютого, Віктор Ющенко відвідає з робочою поїздкою Кіровоградську область.

У рамках поїздки Ющенко проведе нараду щодо заходів для забезпечення прав працівників на отримання заробітної плати, виконання місцевих бюджетів, у тому числі в сфері комунальних послуг, соціального захисту населення, пенсійних виплат.
powered by lun.ua