Ющенко сказав Медведьку, що на нього почали більше скаржитися

Вівторок, 3 лютого 2009, 13:09

Президент Віктор Ющенко пропонує провести розширене засідання колегії Генпрокуратури для обговорення роботи органів прокуратури із зверненнями громадян, у тому числі на роботу правоохоронних органів та органів прокуратури.

Про це він сказав під час зустрічі з генпрокурором Олександром Медведьком, повідомляє прес-служба президента.

Ющенко висловив стурбованість збільшенням звернень, які надходять до нього, у яких громадяни скаржаться на незадовільну роботу правоохоронних органів та суду.

Він констатував, що фактично кожне третє звернення, які надходили до президента упродовж 2008 року, стосується цієї проблеми.

За його словами, аналіз динаміки цих звернень свідчить про те, що за підсумками 2008 року порівняно з аналогічним періодом 2007 року спостерігається збільшення кількості порушених питань у цій категорії на 15%.

Найбільш високі темпи збільшення таких звернень спостерігаються у Черкаській, Тернопільській, Львівській областях.

"Мене турбує цей показник", – сказав Ющенко.

Найчастіше, як свідчить аналіз таких звернень, громадяни скаржаться на неправомірні дії працівників прокуратури, відмову у порушенні кримінальних справ і безпідставне закриття кримінальних справ, тяганину при розслідуванні кримінальних справ.

Окремою темою зустрічі стали терміни розслідування кримінальних справ.

Так, станом на 29 січня 2009 року на контролі у президента перебуває 61 звернення громадян щодо розслідування кримінальних справ, за якими досудове слідство триває понад 12 місяців.powered by lun.ua