ТУРЧИНОВ: "МИ В УМОВАХ БЛИЗЬКОЇ ТРАГЕДІЇ І ВОЄННИХ ДІЙ"

Понеділок, 9 лютого 2009, 15:33

Перший віце-прем’єр Олександр Турчинов вважає, що Україна знаходиться "в умовах близької трагедії, в умовах воєнних дій".

Про це він заявив на закритій частині розширеної колегії МВС в п'ятницю, сподіваючись, що сторонні його не чують, пише "Комерсант-Україна".

Турчинов зазначив, що "хаос", який насувається унаслідок світової економічної кризи, "неможливо зупинити без сильної влади – і стрижнем цієї влади у всіх країнах є МВС".

"Першою реакцією певної частини населення на серйозні проблеми буде бажання вирішити їх незаконним чином. І ось на цьому етапі ми повинні поставити заслін", - вважає перший віце-прем’єр.

"Користуючись тим, що в залі немає нікого зі сторонніх, із усією відповідальністю вам заявляю: ми знаходимося в умовах близької трагедії, в умовах воєнних дій. Ви перші, хто це повинен зрозуміти", - сказав міліціонерам Турчинов, якого цитує газета.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підтримав його:

"Ми дійсно входимо в особливий режим життя країни. У першу чергу через економіку, у другу – через вибори, що наближаються... Ми повинні діяти за законом і подолати в собі страх політичних звинувачень. Тому указ номер один – забути про політику. Плювати, що скажуть про нас завтра! Діяти за законом і нічого не боятися!"

Міністр також заявив: "Наступний рік, шановні начальники (регіональних управлінь МВС), – рік громадської безпеки і війни з судами. І досить мені говорити, що судді можуть усе. Міліція теж може усе. Я знаю безліч прикладів, коли судді на зло використовують проти нас свій статус [...]. Крім нас, нікому поставити їх у законне стійло".powered by lun.ua