У МЗС чекають пояснень за затримання Кличка

Середа, 1 квітня 2009, 14:07

Міністерство закордонних справ України чекає від німецької сторони роз'яснень причин і обставин затримання в аеропорту Франкфурт-на-Майні (Німеччина) українського боксера Віталія Кличка.

"Ми чекаємо відповіді від німецької сторони на ноту нашого посольства в Німеччині з приводу роз'яснення причин і обставин затримання Кличка в аеропорту Франкфурт-на-Майні", - сказав прес-секретар МЗС України Василь Кирилич в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на питання щодо цього інциденту.

Кирилич також поінформував, що генеральний консул України у Франкфурт-на-Майні провів кілька зустрічей зі співробітниками митної служби для отримання інформації щодо цього інциденту.

Крім того, Генеральне консульство України у Франкфурт-на-Майї надає адвокатам допомогу у вивченні правових підстав затримання українського боксера.

Як відомо, Кличко 25 березня був затриманий німецькими митниками в аеропорту Франкфурт-на-Майні (Німеччина). В аеропорту митники запитали боксера про те, звідки в нього годинник фірми "IWC" і чи перевищує його вартість 1000 євро.

Спортсмен повідомив, що отримав його як нагороду на врученні премії "Laureus" два роки тому. У результаті цей годинник і сумка були конфісковані. Віталій Кличко дізнався імена німецьких митників і має намір подати на них до суду.

27 березня Кирилич повідомив, що у зв'язку з затриманням в аеропорту Франкфурт-на-Майні Віталія Кличка посольство України в Німеччині направило ноту МЗС ФРН з проханням надати пояснення з приводу обставин і причин затримання українського боксера.powered by lun.ua