Київ і Москва домовилися, як міряти українську землю

Понеділок, 1 червня 2009, 21:26

Україна і Росія погодили алгоритм поетапного оформлення результатів робіт з інвентаризації земельних ділянок, переданих у користування Чорноморському флоту РФ.

Про це повідомив на брифінгу речник МЗС Василь Кирилич, інформуючи про підсумки засідання робочої групи з питань інвентаризації земельних ділянок і державного майна України, переданих у користування ЧФ РФ, підкомісії з питань функціонування ЧФ РФ.

"Погоджено алгоритм поетапного оформлення результатів робіт з інвентаризації земельних ділянок, який має бути остаточно затверджений 10 червня на засіданні підкомісії з питань функціонування ЧФ РФ і його перебування на території України Українсько-російської міждержавної комісії", - сказав він.

За словами Кирилича, досягнута домовленість про заповнення і передачу українській стороні таблиць нерухомості по мірі поетапного узгодження російською стороною матеріалів інвентаризації земельних ділянок.

Кирилич наголосив, що повна інвентаризація земельних ділянок, об’єктів і державного майна України, переданих російській стороні для тимчасового використання Чорноморським флотом РФ на території України, дасть змогу визначити площу і кількість об’єктів, які мають використовуватись російською стороною відповідно до базових угод.

УНІАНpowered by lun.ua