Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У БЮТ кажуть, що ідея януковичів коштує 48 мільярдів

Вівторок, 7 липня 2009, 11:04

Для покриття видатків, пов’язаних з підвищенням прожиткового мінімуму у разі ухвалення відповідного закону, ініційованого Партією регіонів, Нацбанк буде змушений зробити додаткову емісію гривні розміром у 48 мільярдів.

Про це повідомив співголова робочої групи з опрацювання законопроекту Партії регіонів БЮТівець Олег Ляшко.

За його словами, відповідні розрахунки надало Міністерство фінансів на засіданні групи у вівторок.

Ляшко зазначив, що співголова групи від Партії регіонів Микола Азаров спочатку запевняв, що для покриття цих витрат потрібно лише 15 мільярдів 600 мільйонів гривень і пропонував профінансувати їх за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету, нерозподіленого залишку коштів стабілізаційного фонду, а також частини кредиту МВФ.

"За розрахунками Міністерства фінансів, додаткова потреба коштів для підняття прожиткового мінімуму, зарплат і пенсій становить 48 мільярдів гривень. Тобто щоб виконати норми цього закону потрібна емісія, як того і вимагав, до речі, сьогодні на зустрічі пан Азаров", - сказав він.

"Але ж ви розумієте, що вкинути в економіку 48 мільярдів – це означає інфляцію, і це насправді зубожіння людей, оскільки ми за рахунок підвищення цін знизимо зарплати і пенсії", - додав Ляшко.

Він ще раз наголосив, що, зважаючи на це, блокування трибуни збоку Партії регіонів є лише надуманим приводом.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування