Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко втретє спробує не пустити Станік у КС

Середа, 8 липня 2009, 14:30

У секретаріаті президента не виключають можливість оскарження рішення суду про поновлення Сюзанни Станік на посаді судді Конституційного суду.

"Рішення суду є. Зараз вирішується питання про можливість подальшого оскарження цього судового рішення, а також вирішення в робочому порядку питання виконання даного рішення суду", - заявила журналістам у середу заступник глави секретаріату президента, представник президента у КС і Центральній виборчій комісії Марина Ставнійчук.

"Я думаю, що буде знайдено розумний і оптимальний варіант, згідно з Конституцією, рішення цієї проблеми", - зазначила вона.

Як повідомлялося, 24 червня 2009 року Апеляційний суд Києва поновив Станік на посаді судді КС.

У травні 2007 року президент Ющенко звільнив суддів КС Валерія Пшеничного, Станік та Володимира Іващенка з формулюванням "за порушення присяги".

Станік оскаржила указ президента в судовому порядку.

Шевченківський районний суд Києва задовольнив її позов, зобов'язавши главу держави відновити суддю КС на посаді.

25 березня 2008 року колегія з адміністративних справ Верховного суду України відновила на посаді суддю КС Станік.

3 квітня 2008 року президент скасував указ свого попередника Леоніда Кучми від 25 березня 2004 року про призначення Станік суддею КС "у зв'язку з порушенням процедури вступу на посаду судді Конституційного суду України".

24 лютого 2009 Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про скасування указу президента України від 3 квітня 2008 року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування