Луценко вигнав ще двох підлеглих

Четвер, 3 вересня 2009, 16:28

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко звільнив двох співробітників патрульно-постової служби за побиття затриманого.

Ввечері 31 липня прапорщик і сержант патрульно-постової служби на автовокзалі в Житомирі затримали чоловіка в стані алкогольного сп`яніння, відвели його в кімнату міліції, побили й забрали гроші – 1 тис. грн.

Після цього міліціонери направили затриманого в Житомирський центр детоксикаційної допомоги, звідки його було відправлено до Житомирської міської лікарні.

У лікарні чоловіку зробили операцію, а пізніше було встановлено, що він отримав тяжкі тілесні ушкодження, повідомляє УНІАН із посиланням на "Народну самооборону".

Двоє співробітників ППС, щоб уникнути відповідальності, намагалися підкупити побитого 5 тисячами гривень. Проте 27 серпня прокуратура порушила проти міліціонерів кримінальну справу.

Під час зустрічі з керівництвом житомирської міліції, на якій також були присутні рядові співробітники ППС, Луценко підняв винних із місця й сказав:

"Прошу здати посвідчення працівників міліції. Наказом по МВС вас обох звільнено з органів внутрішніх справ за дискредитацію. Ви вільні".

За словами Луценка, у зв`язку з цим інцидентом 8 осіб керівного складу житомирської міліції також притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

"В результаті такої події житомирська міліція буде ще півроку доводити, що це нормальний боєздатний колектив", - сказав Луценко.

Міністр особливо відзначив, що провина за подібну подію лежить, у першу чергу, на керівництві, тому наступного разу, якщо подібне повториться, міліцейських керівників буде звільнено з органів внутрішніх справ.

"Звільнятиму й далі, поки не зрозуміють, для чого пришли на службу", - попередив Луценко.

Як відомо, 1 вересня Луценко покарав 17 правоохоронців за знущання над затриманим.powered by lun.ua