Янукович знає, що він приречений

Четвер, 1 жовтня 2009, 19:57

Партія регіонів готова протистояти брудним технологіям під час президентської виборчої кампанії.

Про це заявив лідер регіоналів Віктор Янукович в ефірі Макіївської міської телерадіокомпанії у четвер.

"Я далекий від думки, що виборча компанія буде чистою, і ми до цього підготувалися. Ми готові дати відповідь на кожен випад, який буде в ході виборчої кампанії", - сказав він.

При цьому Янукович зазначив, що партія рішуче налаштована на перемогу у виборчій кампанії. Зокрема, за його словами, це видно по тому як "зростає довіра до нас, зростає довіра до мене особисто, підвищуються наші рейтинги".

Янукович також висловив впевненість у тому, що "ми будемо приречені піднімати ці руїни, наводити в країні порядок".

Крім того, він заявив, що Партія регіонів гарантує підвищення соціальних стандартів після президентських виборів, якщо до 17 січня 2010 року законопроект про підвищення мінімального рівня пенсій і соціальних виплат не буде ухвалений.

"Якщо раптом трапиться так, що нам не вдасться виконати це завдання зараз, то я вам даю гарантію, що перше питання, яке буде вирішене після президентських виборів, це ухвалення цього закону", - сказав лідер Партії регіонів.

Він уточнив, що підвищення мінімального рівня пенсій торкнеться 13,5 млн. пенсіонерів.

Янукович зазначив, що вся діяльність Партії регіонів буде спрямована насамперед на вирішення економічних питань та соціального захисту людей.

"Це наша програма, з якою ми йшли на вибори у 2004 році і ми їй не зраджуємо", - додав політик.

Як відомо, депутати регіонали тривалий час блокують роботу Верховної Ради з вимогою розглянути і ухвалити законопроекти про підвищення соціальних стандартів.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua