ПР та ющенківські депутати воюють з Тимошенко - БЮТівець

Вівторок, 6 жовтня 2009, 19:40

Ухвалений у першому читанні закон про збільшення соцстандартів не має нічого спільного з турботою про населення.

Про це заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін, повідомляє прес-служба блоку.

"Прийняття закону про підвищення соціальних стандартів – це чітко спланована акція, спрямована на руйнацію фінансової системи України", - сказав він.

"Бо єдиний можливий шлях забезпечити виконання такого закону – це грошова емісія. Партія регіонів чудово це розуміє і свідомо пішла на цей ризикований крок", - наголосив Кожем’якін.

Він зазначив, що показовим є те, що небезпечну ініціативу регіоналів підтримала частина фракції НУ-НС, наближена до Ющенка.

На переконання Кожем’якіна, такі злагоджені дії та синхронне голосування Партії регіонів та близької до Ющенка частини НУ-НС свідчать про їх об’єднання проти коаліції та уряду.

"Вони розпочали справжні воєнні дії проти уряду. І це попри те, що ані регіонали, ані депутати з НУ-НС, які підтримали ініціативу Партії регіонів, не запропонували жодного законопроекту про наповнення державного бюджету", - сказав депутат.

"Насправді їхня війна не проти уряду - це війна проти українських громадян", - наголосив Кожем’якін.

"Ми сподіваємось, що у передвиборчій гарячці представникам як Партії регіонів, так і президента Ющенка вистачить розуму не тягнути Україну та все наше населення на шлях, який обов’язково призведе до дестабілізації в суспільстві і, як наслідок, до повного хаосу в державі", - сказав він.powered by lun.ua