Литвин відчув, що до нього принюхуються з компроматом

Середа, 7 жовтня 2009, 17:27

Спікер Володимир Литвин заявляє, що під час президентських виборів компромат на кандидатів розміщуватиметься на бігбордах.

Про це голова ВР сказав у середу на прес-конференції у Дніпропетровську.

"Зараз іде процес принюхування потенційних кандидатів і збирається компромат, який вперше як ноу-хау буде розміщений на великих рекламних щитах так званих "бігбордах", - наголосив він.

За його словами, найбільш жорстка боротьба розпочнеться після першого туру президентських виборів, коли ті, що програли, робитимуть все для зриву виборів, а інші, щоб вибори завершились.

Литвин також не виключає після першого туру постановку питання про перерахунок виборчих бюлетенів.

За його словами, будь-яка сторона буде вважати себе обікраденою в голосах.

На його думку, підстав для цього більш, ніж достатньо.

За словами Литвина, про це свідчать заяви політиків щодо членів виборчих комісій, мовляв, якщо вони на виборах спрацюють нормально, то потраплять у партійні списки на виборах до місцевих рад і наступних виборах до Верховної Ради.

"Це відкритий підкуп членів виборчих комісій з єдиною мотивацією – зроби результат на президентських виборах і ми з тобою потім розрахуємося", - наголосив голова ВР.

Литвин також повідомив, що експерти підрахували вартість президентських виборів в Україні – 1,5 млрд. дол.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!