Лукашенко розхвалив Ющенка за позицію

1 перегляд
П'ятниця, 9 жовтня 2009, 17:09

На самміті СНД у Кишиневі було приділено значну увагу проблемам подолання світової економічної кризи.

Про це повідомив голова виконавчого комітету СНД Сергій Лебедєв.

"Для країн СНД проблема подолання економічної кризи залишиться темою номер один до повного її розв'язання", - сказав Лебедєв.

У той же час президент Бєларусі Олександр Лукашенко, розповідаючи про самміт, вітав висловлену позицію президента України Віктора Ющенко по кредитуванню країн.

"Дуже сильно виступив Віктор Андрійович Ющенко. Його аргументація була убивчою. Квінтесенцією його виступу стало те, що їм (Україні) не треба було б просити 17 мільярдів (доларів) від МВФ, нам не треба було б $500 млн, якби ми створили зону вільної торгівлі (у рамках СНД), про яку давно говоримо. Ми б самі заробили ці гроші", - розповів Лукашенко.

"Це була тверда, аргументована позиція президента України. У такому ж ключі виступили Таджикистан, Азербайджан. Крити не було чим", - заявив президент Білорусії.

***
Глави держав країн СНД на засіданні в п'ятницю в Кишиневі прийняли рішення про створення системи колективної безпеки на зовнішніх кордонах.

Ця система передбачає співробітництво в забезпеченні безпеки на зовнішніх кордонах, координацію зусиль в області боротьби з організованою злочинністю, незаконною міграцією, трафіком людей, контрабандою товарів, наркотрафіком.

Також прийнято рішення про співробітництво Грузії зі СНД після її виходу зі складу співдружності.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua