Ющенко таки схопив Медведєва за руку

П'ятниця, 9 жовтня 2009, 17:21

Всупереч бажанню Кремля президенти Росії та України все ж таки зустрілися.

Медведєв був змушений потиснути руку Ющенку та обмінятися з ним кількома репліками, передає УНІАН.

За задумом, президенти мали по черзі під’їжджати до Палацу Республік, де проходило засідання Ради голів держав-учасниць СНД, й підніматися на другий поверх для церемонії фотографування.

Але організатори не передбачили окремого приміщення для тих голів країн, які прибули до палацу першими - вони були змушені очікувати решту у щільному колі журналістів.

Першим з глав держав до палацу прибув Дмитро Медведєв. Через невеликий проміжок часу туди прибули Віктор Ющенко та Ільхам Алієв, які прийшли разом після своєї двосторонньої зустрічі.

Президенти України та Азербайджану за допомогою охорони пройшли через коло журналістів, та приєднались до президентів та прем’єрів, які прибули перед ними.

Поки Ющенко вітався зі своїми колегами, Медведєв намагався не дивитися в його бік. Однак український президент сам підійшов до нього та простягнув руку для привітання.

Президент Росії розвернувся в бік Ющенка, та зробив вигляд, що спочатку просто його не помітив. Вони потиснули один одному руку та обмінялися вітальними репліками.

Спілкування у імпровізованому колі президентів часто переривалося сміхом.

Так Медведєв звернув увагу на однаковий колір краваток президентів. “Домовилися вдягнути червоні краватки, щоб відрізнятися від колег, які представлені на рівні урядів” – пожартував він.

Потім розмова перейшла на чудову сонячну погоду у Кишиневі. Ющенко, обійнявши Алієва, пожартував, що було б добре наступні саміти проводити в теплих країнах, наприклад у Азербайджані.

Останнім прибув Лукашенко він першим звернув свою увагу на Президента України. Глави двох країн тепло обійнялися, вітаючи один одного.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування