Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко вимагатиме справ на аптекарів-"мародерів"

Понеділок, 2 листопада 2009, 08:31

Прем’єр Юлія Тимошенко вимагатиме порушення кримінальних справ за мародерство проти приватних аптек, які продають ліки "Таміфлю" по завищеній ціні.

Про це вона заявила на брифінгу вночі під час розвантаження літака з вантажем противірусного препарату "Таміфлю" зі Швейцарії, стенограму якого наводить прес-служба уряду.

Тимошенко наголосила, що препарат "Таміфлю" завезено до України "по оптовій ціні 67 грн. за одну дозу (одна доза препарату – це упаковка із 10 капсул)".

"А напередодні міністр закордонних справ купив цей препарат у аптеці за ціною 600 грн. за одну упаковку. Це, вважайте, у 10 разів більше деруть ці мародери у приватних аптеках. Це не просто злочин", - сказала прем’єр.

"І з завтрашнього дня я буду вимагати від Генеральної прокуратури, від МВС порушити кримінальні справи за мародерство проти тих приватних аптек, які продають сьогодні ці ліки у 10 разів дорожче", - заявила вона.

Тимошенко також наголосила, що отримані ліки будуть доставлені не в аптеки, а в лікарні, де їх видаватимуть хворим безкоштовно.

"Ми не віддаємо цей препарат в аптеки, тому що переконані, що почнеться спекуляція, з людей будуть здирати три шкіри. І тому ми покладаємося сьогодні на лікарні, а в лікарнях цей препарат буде надаватися безкоштовно", - сказала вона.

"В аптеках, особливо в приватних, сьогодні ліки зникли через ажіотажний попит, пов’язаний з тим, що люди купують цей препарат про запас", - зазначила прем’єр.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування