МВФ ПОГРОЖУЄ НЕ ДАВАТИ УКРАЇНІ ГРОШІ, ПОКИ…

Четвер, 5 листопада 2009, 18:33

МВФ чекає від України консенсусу по програмі реформ для її подальшої підтримки.

Як заявила директор департаменту зовнішніх відносин МВФ Керолайн Аткінсон, МВФ може розглянути можливість виділення Україні четвертого траншу кредиту stand by тільки після досягнення в країні широкого консенсусу з приводу проведеної антикризової програми.

"В Україні, як і будь-якій іншій країні, має бути широкий консенсус, і нам необхідно побачити такий консенсус на підтримку заходів, що вживаються..., перш ніж ми будемо рухатися вперед з третім переглядом", - сказала вона.

Аткінсон зазначила, що докладніше ситуацію, яка склалася у відносинах з Україною напередодні, описала глава місії фонду в цій країні Джейла Пазарбазіолу.

За словами директора департаменту зовнішніх відносин, завдяки антикризовій програмі Києву вдалося домогтися за останній рік стабілізації економіки та зниження інфляції.

"Але необхідно продовження тверезої політики", - підкреслила Аткінсон, додавши, що МВФ і Україна продовжують дискусії.

Як відомо, напередодні Пазарбазіолу повідомила, що подача урядом України проекту державного бюджету на 2010 у його нинішньому вигляді і підписання президентом закону про підвищення соцстандартів порушують зобов'язання Києва, узяті в рамках співробітництва з МВФ.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування