Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко розказав, навіщо Тимошенко піднімала зарплати

Неділя, 8 листопада 2009, 21:30

Президент Віктор Ющенко вважає своїм обов'язком підписання закону про підвищення соцстандартів.

Про це він заявив в інтерв’ю 5 каналу.

"Уряд своїми рішеннями підняв зарплату поштарям, педагогам, медикам, сільським головам і деяким іншим контингентам. Тому питання соцстандартів, у рамках єдиної тарифної сітки, вже було порушено. Пішла вибірковість", - зазначив глава держави.

"Ми говоримо про справедливу політику у сфері оплати праці, яка здійснюється через один соціальний показник для всіх – прожитковий мінімум", - сказав Ющенко.

"Як тільки ви вирішуєте зарплату комусь, а не вирішуєте поняття прожиткового мінімуму – ви робите несправедливу соціальну політику", - вважає він.

"Зрозуміло, чому прем’єр піднімає зарплати поштарям. Бо через них вона буде розповсюджувати свої звернення. Чому педагогам, чи сільським медикам? Тому що це члени дільничних комісій, які будуть вирішувати питання, як рахувати і за кого рахувати", - заявив президент.

Ющенко наголосив, що, згідно з законом, "щорічно будь-який уряд повинен робити перерахунок прожиткового мінімуму і через прожитковий мінімум змінювати мінімальну зарплату і пенсію".

"Це обов’язок президента підписати такий закон (про підвищення соцстандартів). Президент виконав Конституцію, виконав закон, виконав базову домовленість з МВФ щодо незменшення соцстандартів", - наголосив він.

За словами Ющенка, з 1 січня 2010 зростуть зарплати всіх, хто отримував менше 701 гривні, "але це не означає, що всі зарплати, які більше 701 гривні, пропорційно піднімаються".

Як відомо, раніше депутати ухвалили зміни до бюджету на 2009 рік щодо підвищення соціальних стандартів, які подав президент.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування