Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ТИМОШЕНКО РОЗПИСАЛА МІЛЬЯРД НА ВИБОРИ І ДЕФІЦИТ ПЕНСІЙ

Понеділок, 9 листопада 2009, 19:33

Уряд ухвалив постанову про заходи щодо забезпечення виконання Держбюджету та місцевих бюджетів у 2010 році.

Відповідна постанова датована 28 жовтня.

Згідно з документом доходи зведеного бюджету визначено на рівні 328,3 млрд. гривень, видатки — на рівні 360,9 млрд. гривень.

Кабмін доручив міністерству фінансів забезпечити у січні — лютому 2010 р. фінансування заходів з проведення виборів президента  у сумі 969,6 млн. гривень.

Фонду державного майна рекомендовано організувати роботу із забезпечення у повному обсязі надходжень від приватизації державного майна у 2010 році у сумі, передбаченій проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік".

Кабмін також дозволив Державному казначейству надавати Пенсійному фонду позички на строк до 12 календарних місяців на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних з виплатою пенсій в межах фактичного дефіциту коштів, за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка без нарахування відсотків

Розміри посадових окладів (тарифних ставок) працівників бюджетних установ установлюються виходячи з розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду, який діяв у грудні 2009 року. Це ж стосується і стипендій.

Рівень прожиткового мінімуму також встановлюється в розмірах, що діяли у грудні 2009 року.

Кабмін доручив Державному казначейству з 1 січня 2010 р. та до набрання чинності Законом "Про Держбюджет на 2010 рік" зараховувати податки, збори та інші надходження відповідно до Закону "Про Держбюджет на 2009 рік" та інших законодавчих актів.

Державним підприємствам доручено сплачувати у 2010 році до бюджету України частину чистого прибутку (доходу), крім державного підприємства обслуговування повітряного руху України "Украерорух", а також державних підприємств "Міжнародний дитячий центр "Артек" і "Український дитячий центр "Молода гвардія" у розмірі не менш як 30 відсотків.

Як відомо, прем'єр не раз прогнозувала, що держбюджет-2010 до виборів не буде ухвалено.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: