Віра Іванівна відкрила таємницю каси Тимошенко

Середа, 2 грудня 2009, 19:17

Держбюджет перетворився на касу, через яку намагаються покрити обіцянки кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Про це заявила глава секретаріату президента Віра Ульянченко в інтерв’ю "Україні молодій", повідомляє прес-служба глави держави.

Вона наголосила, що парламентська коаліція мала всі інструменти для того, щоб сформувати бюджетний кодекс, бюджетну резолюцію, запропонувати бюджет і його прийняти. Неприйняття бюджету є неприпустимим і "кидає країну в хаос", йдеться у повідомленні.

Також глава президентського секретаріату звернула увагу, що уряд не надав звіту Верховній Раді про виконання бюджету 2009 року. Невідомо, на якій базі буде вибудовуватися бюджет 2010 року, заявили на Банковій.

Ульянченко також засудила політику уряду ручного керування бюджетом: "Є одне бажання – керувати бюджетом і бюджетним процесом вручну. Бюджет знаходиться в ручному управлінні на грані беззаконня".

За її словами, "бюджет країни перетворився на таку собі касу, через яку намагаються покрити усі обіцянки кандидата у президенти Тимошенко".

"Це віднайдений альтернативний механізм, через який можна роздавати солодкі цукерки своїм виборцям" – упевнена глава секретаріату.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...