Віра Іванівна: ПР і БЮТ зроблять усе, щоб фальсифікувати вибори

П'ятниця, 4 грудня 2009, 10:49

Глава секретаріату президента Віра Ульянченко вважає, що Партія регіонів і БЮТ намагатимуться фальсифікувати результати виборів президента.

Про це вона сказана в інтерв’ю "Україні молодій", коментуючи провалення Верховною Радою внесення змін до закону про вибори президента.

"Я це розцінюю як спробу і більшості, і меншості провести вибори "втемну". У мене складається враження, що дві найбільші політичні сили зроблять усе, аби фальсифікувати результати волевиявлення", - сказала Ульянченко.

"Президент заявив, що його позиція — вибори проходитимуть чесно. Не варто сподіватися і провокувати главу держави на якісь неконституційні дії. Їх не буде! А Верховна Рада має зробити свою справу — до виборів ми маємо прийти із законом, який відповідає Конституції і міжнародним нормам", - додала вона.

На питання щодо використання держчиновниками на цих виборах адмінресурсу, Ульянченко відповіла, що "жодних можливостей звинуватити главу держави у використанні адміністративного чи фінансового ресурсу не існує".

"Кандидат у президенти Віктор Ющенко із своїми виборцями зустрічатиметься у позаробочий час, і ці зустрічі організовуватиме не секретаріат, а виборчий штаб Ющенка", - сказала вона.

Коментуючи ситуацію в "Нашій Україні", Ульянченко зазначила, що вона "нормальна, робоча".

"Ви знаєте, що з’їзд партії, який відбувся у минулу суботу, підтримав кандидата на посаду президента Віктора Ющенка. Для нас велика честь, що глава нашої партії — кандидат на найвищу посаду. Київська міська організація за рішенням ради партії пройшла перереєстрацію, і її головою обраний Юрій Іванович Єхануров. Сьогодні там триває нормальна, спокійна і виважена робота", - сказала вона.
powered by lun.ua