Заступник Медведька зізнався про житло в Баден-Бадені

П'ятниця, 4 грудня 2009, 10:51

Заступник генпрокурора Олександр Шинальський підтвердив, що володіє житлом у Баден-Бадені.

Як сказав він газеті "Сегодня", він справді купив його – за гроші, зібрані ним і дружиною-юристом легально, що, за словами чиновника, відображено в його декларації.

Як пояснив Шинальський, покупка обумовлена давньою травмою ноги, яку доводилося лікувати на цьому курорті щорічно. Родина заступника генпрокурора України порахувала, що своє житло в Баден-Бадені обійдеться дешевше.

Шинальський також заявив, що оригінал договору купівлі-продажу нерухомості днями зник зі столу в його робочому кабінеті, після чого і був опублікований в "Українській правді".

За словами заступника генерального прокурора, кабінет спеціально не охороняється, йдучи, він його просто зачиняє ключем.

"Думаю, там хтось побував", - сказав Шинальський.

Про всі ці події, за його словами, він написав у рапорті на ім'я виконувача обов’язків генпрокурора Сергія Винокурова (генпрокурор Олександр Медведько у відрядженні).

А весь скандал навколо себе Шинальський пов'язав з підступом свого колеги – іншого заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

Нібито той ось-ось втратить місце у Вищій раді юстиції, тому що "Асоціація прокурорів" висуває на нього Шинальського – ось і зводить рахунки.

Шинальський упевнений, що Кузьмін під нього "копає" – навіть надіслав, як член ВРЮ, запит щодо діяльності "Асоціації".

Шинальський же стверджує, що прохання до влади від імені "Асоціації" переслідували лише статутні цілі.

А Кузьмін заявив, що про всю цю історію почув лише від журналістів, жодного відношення до неї не має, і під Шинальського не копає.

"Ми з ним позавчора сиділи поруч, спілкувалися, але нічого такого він не говорив", - сказав Кузьмін.

Як відомо, раніше депутати від БЮТ опублікували на "Українській правді" статтю про діяльність громадської організації "Українська асоціація прокурорів", президент якої – Шинальський. За їхньою інформацією, ця організація випрошує у влади й бізнесу ділянки землі і навіть гроші, збагачуючись незаконним чином.

Крім того, в УП був опублікований договір купівлі нерухомості в Баден-Бадені (Німеччина) самим Шинальським за 550 тисяч євро.powered by lun.ua