Тимошенко впевнена, що після виборів Європа стане ближчою

П'ятниця, 4 грудня 2009, 18:18

Прем'єр Юлія Тимошенко розраховує на підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом в 2010 році.

Про це вона сказала на зустрічі із прем'єром Швеції Фредеріком Райнфельдтом, президентом Євркомісії Жозе-Мануелем Баррозу й комісаром ЄС Бенітою Ферреро-Вальднер, передають Українські новини.

"Я впевнена, що наступних 18 місяців, - а головний акцент на 2010 році, - нам безумовно необхідно підписати угоду про асоціацію й угоду про поглиблену зону вільної торгівлі", - сказала Тимошенко.

Прем'єр позитивно оцінила результати саміту "Україна-ЄС", який пройшов у Києві.

Вона підкреслила, що Україна надалі має два дуже важливих етапи, першим з яких прем'єр назвала президентські вибори, а другим - 18 місяців після виборів, за які в Україні необхідно провести глибокі й кардинальні реформи.

"Я докладу всіх зусиль для того, щоб вибори були чесними, прозорими й демократичними", - сказала Тимошенко.

Прем'єр також зазначила, що докладе всі зусиль для реформування виборчого законодавства.
Тимошенко впевнена, що на другому етапі, - строк в 18 місяців від президентських до парламентських виборів, - у країні необхідно провести реформи в енергетичній, економічній, соціальній, податковій сферах.

Прем'єр особливо виділила необхідність розвитку альтернативних джерел енергії.

Як повідомлялося, ще у вересні Тимошенко допускала, що підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС може відбутися до виборів президента.

На саміті "Україна-ЄС" Баррозу повідомив, що ЄС сподівається на укладання угоди про асоціацію між Україною й союзом до 2011 року.powered by lun.ua