Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Гриценко пропонує кандидатам скинутись на екзит-пол

Середа, 9 грудня 2009, 11:58
 

Анатолій Гриценко пропонує усім кандидатам у президенти спільно профінансувати проведення екзит-полу у день виборів.

Про це Гриценко заявив на прес-конференції у Кіровограді, повідомляє прес-служба кандидата.

Результати такого екзит-полу, оголошені одразу після закриття виборчих дільниць по центральних телеканалах, матимуть стримуючий ефект для тих, хто планує фальсифікації, переконаний він.

"Я готовий зробити свій внесок із передвиборного фонду у спільне фінансування проведення екзит-полу і закликаю до цього решту 17 кандидатів в президенти", - сказав Гриценко.

"Нехай вони публічно висловляться щодо доцільності спільного проведення такого опитування та їх готовності взяти участь у його фінансуванні", - додав кандидат.

На думку Гриценка, такий екзит-пол унеможливить проведення інших опитувань прямо або опосередковано профінансованих кандидатами у президенти, стане запорукою визнання достовірності результатів виборів й усуне будь-які підозри у маніпуляціях соціологів.

Разом з тим, кандидат відзначив, якщо усі претенденти на пост президента не зголосяться підтримати таку ідею, профінансувати проведення екзит-полу повинні хоча б ті, хто не планує застосовувати адмінресурс та фальсифікації.

Організацію і проведення такого опитування Гриценко рекомендує довірити професіоналам, перевіреним під час попередніх виборчих кампаній - керівнику фонду "Демократичні ініціативи" Ірині Бекешкіній та гендиректору КМІС Володимиру Паніотто.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: