Лукашенко дав "хід" угодам щодо союзу з Росією й Казахстаном

Вівторок, 5 січня 2010, 11:33

Президент Білорусії Олександр Лукашенко підписав низку законів про ратифікацію угод, укладених у рамках Митного союзу Білорусі, Росії й Казахстану.

Дані документи розміщені на національному правовому Інтернет-порталі, що свідчить про їхнє підписання главою білоруської держави, повідомляє "Інтерфакс".

Лукашенко підписав закони про ратифікацію угоди про умови й механізм застосування тарифних квот, протоколу про надання тарифних пільг, протоколу про умови і порядок застосування у виняткових випадках ставок увізних мит, відмінних від ставок Єдиного митного тарифу.

Він також підписав закони про ратифікацію протоколу про єдину систему тарифних преференцій Митного союзу, угоди про секретаріат Комісії союзу, угоди про види митних процедур і митних режимів, угоди про порядок декларування товарів, угоди про порядок митного оформлення і митного контролю в державах - учасниках Митного союзу.

Президент Білорусі підписав законодавчі акти про ратифікацію угоди про порядок делегування митної вартості товарів, переміщуваних через митний кордон Митного союзу, угоди про порядок здійснення контролю правильності визначення митної вартості товарів, переміщуваних через митний кордон Митного союзу, угоди про порядок вирахування і сплати митних платежів у державах - учасниках союзу, угоди про правила визначення походження товарів із країн, що розвиваються, та найменш розвинутих країн.

Крім того, він підписав закон про ратифікацію протоколу про обмін інформацією, необхідною для визначення і контролю митної вартості товарів, між митними органами Білорусі, Казахстану і Російської Федерації, а також закон про внесення змін і доповнень у деякі закони з питань переміщення окремих видів товарів через митний кордон Білорусі.

powered by lun.ua