Ще одна країна долучилася до російської обхідної труби

Вівторок, 2 березня 2010, 22:52

Хорватія приєдналася до проекту "Південний потік".

Відповідну угоду в Москві підписали міністр енергетики РФ Сергій Шматко і міністр економіки, праці й підприємництва Хорватії Джуро Попіяч.

Після завершення російсько-хорватських переговорів прем`єр РФ Володимир Путін сказав, що проект "Південний потік" одержав широку міжнародну підтримку.

"До його реалізації вже підключилися Болгарія, Угорщина, Греція, Сербія і Словенія. Вигода для всіх учасників цього процесу, зокрема й для Хорватії, яка підключилася до нього, очевидна", - зазначив він.

"Зокрема, і перш за все, це стосується стабільності енергетичних поставок Європі й суто економічних вигод для всіх учасників", - сказав Путін.

У свою чергу прем`єр-міністр Хорватії Ядранка Косор повідомила, що угода про створення і експлуатацію газопроводу на території Хорватії відкриває можливість створення спільної компанії за участю 50% на 50% для реалізації проекту.

"Природно, буде ще багато розмов про деталі, але що для Хорватії дуже важливе - це забезпечення поставок газу на територію Хорватії", - заявила вона.

Косор також зазначила, що Хорватія зацікавлена в продовженні контрактів з "Газпромом", які закінчуються наприкінці цього року, і збільшенні поставок газу.

УНІАН

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування