У Ющенка закликають до об'єднання в єдину політсилу

Вівторок, 2 листопада 2010, 18:44
Місцеві вибори засвідчили суттєвий відхід від демократичних стандартів і норм організації виборчого процесу, які закріпилися в Україні за останні 5 років.

Про це йдеться в заяві прес-служби партії "Наша Україна".

"Влада проштовхнула недемократичний виборчий закон, який дозволив їй взяти під повний контроль виборчі комісії і обмежив до мінімуму можливості оскарження їх незаконних рішень", - зазначається в повідомленні.

В "Нашій Україні" констатують "відсутність належної організації виборчого процесу, викликаної запланованими і системними порушеннями основних засад демократичних виборів, що підриває авторитет народного волевиявлення".

"Втім, навіть у цих умовах на місцевих виборах прозвучала воля людей, які не хочуть миритися зі свавіллям влади, порушенням демократичних прав і свобод, наступом на наші національні інтереси та європейську перспективу", - йдеться в заяві.

"Незважаючи на протидію влади, "Наша Україна" здобула представництво в органах місцевого самоврядування. Ми цінуємо кожен досягнутий результат", - заявили в прес-службі.

Партія закликає "ідеологічно близькі політичні сили об'єднувати зусилля і, як перший крок, сформувати національно-демократичні більшості в місцевих радах".

При цьому в "Нашій Україні" підтвердили "незмінну позицію про неможливість створення будь-яких коаліцій з Партією регіонів та її сателітами".

"Закликаємо інші національні та демократичні сили публічно підтвердити таку ж позицію. Переконані, що ідеологічно близькі національні та демократичні сили мають згуртуватися навколо конкретних справ і таким чином об'єднатися в єдину політичну силу", - йдеться в заяві.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування